top of page
.

Beni Yakından Tanıyın

2014 senesinde İzmir Amerikan Koleji’nden mezun olduktan sonra, Psikoloji lisans eğitimimi İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamladım. Öğrenciliğim esnasında Öğrenci Asistanı görevini alarak fakülte içerisinde idari sorumluluklar alma fırsatım oldu. Lisans eğitimim sırasında Fransız Lape Hastanesi'nde klinik stajımı tamamladım. Aynı zamanda, özel ihtiyaçları olan çocuklarla Milenyum Anaokulu'nda gönüllü olarak çalışma fırsatı buldum.

Lisans eğitimimin ardından Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi'nde Gönüllü Stajyer olarak çalışmaya başladım. Bir süre sonra Asistan Psikolog olarak görevlendirildim. Burada yatan hastalarla genel psikiyatri servis katında çeşitli görevler aldım, sanat terapileri yürüttüm, stajyerlerin koordinesinde ve hasta iletişimlerinde önemli bir rol oynadım.

Akabinde İngiltere’de Kingston University London’da Klinik Psikolojinin Uygulamaları (Clinical Applications of Psychology, MSc) Yüksek Lisans Programına başladım. Eğitimim süresince, Claygate Primary School'da "Pyramid Club" adlı özel ihtiyaçları olan çocuklara yönelik hazırlanmış olan bir programda Gönüllü Kulüp Liderliği rolü aldım. Bir çok ülkeden 18-65 yaş grubundaki katılımcılarla yürüttüğüm “Romantik İlişkilerde Kendini Açmaya Bağlanma Stillerinin ve Ebeveynlik Stillerinin Etkisi” konulu tez çalışmasıyla, yüksek lisansımı “Onur Derecesi” ile tamamladım. 

Bireysel psikoterapi süreçlerimde Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi ekollerinin uygulamalarından yararlanmaktayım.

Çift terapisi süreçlerinde ise Gottman Çift Terapisi methodunu uygulamaktayım.

Şu an, çeşitli psikolojik danışmanlık platformlarında Uzman Klinik Psikolog olarak görev almaktayım.

Belgeler

Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki belgeleri inceleyebilirsiniz.

Özgeçmiş

Lisans Diploma

Yüksek Lisans Diploma

Sertifika

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page